HOŞGELDİNİZ

10 Ağustos 2017 Perşembe

Pastel Profashion Color Correct Contour Set!

Herkese merhaba,
Kontür yapmak isteyen fakat yapabilir miyim diye çekinenleri şöyle bir alayım. :)Bu kontür olayı bayağı revaçtaydı gerçi hala öyle ama ilk moda olduğu zamanlar çoğu kişi yapamıyor,uygulamaya çekinenler oluyordu.. Ben de videolarda izledikçe hoşuma giden bu kontür olayını denemek istiyordum.Ve kendime çok rahat kullanabileceğim bir kontür kiti seçtim.Evet sizlere ilk kontür paletimden bahsedeceğim.Benim paletim Pastel markasına ait.Pastel Profashion Color Correct Contour Set!

 Bu kontür paleti o kadar güzel ki...Kontür yapmak istediğinizde acaba çok mu kaçırdım kötü mü duracak gibi bir düşünce olmuyor.Çok rahat uygulayabilip,fazlalığını rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz.Bazı kontür ürünlerini ne yazık ki ben ilk kullanım için çokta uygun bulmuyorum.Üründen az birşey alıyorsunuz bir sürüyorsunuz bir de elinizin bu konuda ayarı yoksa yumruk yemişcesine bir görüntüyle karşılaşabiliyorsunuz.Kontür yüzümüzde beğenmediğimiz kısımları gizlemede veya ön plana çıkarmakta oldukça önemli bir adım.
Pastel'in bu kontür kiti günlük kullanım için oldukça uygun.Resimlerde de gördüğünüz gibi 3 adımlı bir palet.
1)Şekillendirici pudra
2)Aydınlatıcı
3)Allık
Şekillendirici pudrayı ben geri plana itmek istediğim yerlerde kullanıyorum.
Aydınlatıcıyı ise daha çok gözaltlarımda kullanıyorum.Elmacık kemiklerimin üzerine başka bir aydınlatıcı kullanıyorum.
Şekillendirici pudrası kadar sevdiğim paletteki 3ncü adım olan allığa ise ba-yı-lı-yo-rum!
Yalnız allıkta biraz dikkat etmeniz gerekiyor oldukça pigmentli bir allık.Fırçamıza çok hafif dokundurmak bile yeterli geliyor.Ben bazen bu allığı far olarakta kullanıyorum renk tonu çok hoşuma gidiyor.Allıkta genellikle şeftali tonlarını kullanıyorum.Bu allıkta farkettiğim diğer birşey ise içerisinde altın sarısı simler barındırması...Fakat yüzünüzde öyle sim sim durmuyor.Güneşte paleti incelediğimde farketmiştim.Şu an elim bu kontür olayına iyice alıştı evet.Başka ürünlerde denedim fakat yine de elim çoğu zaman Pastel'in bu paleti'ne gidiyor.Bazı şekillendirici pudralar içinde turunculuk barındırıyor.Bu defa kontür bence çokta hoş durmuyor.Bu palette öyle birşey söz konusu değil ben çok severek kullanıyorum.Kontür yapmakta zorlananlar veya günlük kullanım için bir palet arayanlar mutlaka bakmalılar. HOŞÇAKALIN! :)

Sadece bir tık :

7 yorum:

 1. bende bu paleti beğeniyorum, güzel günlerde kullanın :)

  YanıtlaSil
 2. Great post!

  You have a nice blog!

  Would you like to follow each other? (f4f) Let me know on my blog with a comment! ;oD

  Have a great day!

  xoxo Jacqueline
  www.hokis1981.com

  YanıtlaSil
 3. Bloğunuzu severek takip ediyorum. Başarılar diliyorum. Ben de sayfama bekliyorum www.rnkync.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 4. Bu yazı için teşekkür ederim harika paylaşım yapmışsınız sıkılmadan okudum. Benim tavsiyelerime göz atmak istermisin.
  Hello, you have a great blog. I'm waiting for my blog
  Gavsi Sani Sözleri

  Tek nefeste Okunan Kitaplar

  Karşılıklı Blog destekleri

  Cerazza Tumblr : Cerazza

  YanıtlaSil
 5. Fantastic post, very nice :)

  Follow for follow?

  http://www.alexandarstanisavljevic.com/

  YanıtlaSil
 6. Büyük Blog Takibi Etkinliğinden geliyorum. Blogunuz çok güzel takipteyim sizlerde benim blogumu takip ederseniz sevinirim. https://www.cihan7.com İyi bloglar.

  YanıtlaSil

 

Dennizkizi Copyright © 2015 | Türkçeleştirme: Karamsar Temalar